Офіс, м. Ужгород – поліетиленові пакети з логотипом

 Поліетиленова упаковка відіграє велику роль у торгівельному бізнесі. Кожному клієнту приємно отримати товар у фірмовій упаковці. Вона зберігає харчові та не харчові товари від ушкодження та забруднення. Таким чином, поліетиленові пакети зберігають якість товару, а також створюють приємне враження про компанію.

Поліетиленові пакети в Ужгороді

На сьогодні найпоширенішими видами пакетів із поліетилену в Ужгороді можна назвати пакет майка і пакет банан. Напевне, в кожному домі є хоча б один із згаданих вищезгаданих видів. Пакет майка залишається лідером у сфері недорогої упаковки. Кожного дня пакети розходяться по містам України мільйонними тиражами. Такий попит зумовлений зручністю та невисокою ціною продукції.

Пакет майка завдяки своїм технічним характеристикам може витримати значну вагу товару, навіть при малій товщині поліетиленової стінки пакету. Він може бути використаний для роздрібної торгівлі, наприклад, магазинами одягу, канцеляріями, аптеками. Супермаркети мають можливість додатково розмістити на пакеті фірмовий логотип.

Пакет банан цінується не тільки власниками фірм, але й клієнтами. Такий пакет вважається іміджевим, він не спотворює нанесене зображення. «Банан» має зручний отвір для руки, що робить його не тільки привабливим, але й зручним. Пакет можна використовувати під час рекламної кампанії.

поліетиленові пакети з логотипом Ужгород  пакети з логотипом Ужгород  замовити пакети з логотипом в Ужгороді

Замовниками таких пакетів найчастіше витупають компанії, які використовують їх задля збільшення пізнаваності торгівельної марки. Пакет може містити логотип компанії, слоган, коротку інформацію про її місце знаходження.

Переваги поліетиленових пакетів з логотипом

Пакети з логотипом залишаються одними із найефективніших рекламних носіїв. Достатньо упакувати товар в пакет із логотипом один раз і вашу реклама будуть бачити потенційні клієнти кожного дня.
Компанія D2 пропонує своїм клієнтам недорогу поліетиленову продукцію В Ужгороді, та по всій Україні. Пакети можуть бути використані фірмою для підвищення ефективності рекламної кампанії. 

Перевагою таких пакетів є:

• екологічність та універсальність;
• привабливий зовнішній вигляд;
• зручність транспортування.

Пакети з логотипом будуть доречні на всіх рекламних акціях, при презентації товару, з метою просування торгової марки, на різноманітних виставках. Такий пакет містить логотип фірми, тобто візуальну рекламу, яка дуже легко запам’ятовується клієнтами.

На нашому виробництві логотип на пакет наноситься за допомогою методу флексографіїї, що дозволяє забезпечити високу якість зображення за невелику ціну. Завдяки використанню флексографії фарба наноситься на пакет більш тонким шаром, що позитивно впливає на зовнішній вигляд зображення.

Скільки коштують поліетиленові пакети з логотипом в Ужгороді

Компанія D2 займається виготовленням поліетиленової продукції для клієнтів в Ужгороді, та в інших містах України. Ми гарантуємо своїм клієнтам високу якість пакетів, швидке обслуговування, а також привабливу ціну. Для того, щоб переконатись у цьому закажіть у наших менеджерів розрахунок необхідного типу пакетів на замовлення.

Компанія D2 здійснює доставку поліетиленової продукції в Ужгород, а також по всій території України.

Структура компании