Офіс, м. Рівне - поліетиленові пакети з логотипом

 Життя сучасної людини важко уявити без повсякденного використання різноманітних поліетиленових пакетів. Переважними чинниками, що обумовлюють шалений попит на використання поліетиленових пакетів у Рівному, є зручність, високі фізико-механічні властивості та універсальність використання в усіх без виключення сферах бізнесу. Компанія D2 пропонує різноманітний асортимент пакетів з можливістю нанесення фірмового логотипу та іншої корисної інформації.

Поліетиленові пакети Рівне  пакети з логотипом Рівне  Поліетиленові пакети з логотипом у Рівному

Поліетиленові пакети у Рівному

Особливою популярністю у Рівному користуються наступні види пакетів:

пакети "майка" звичайні або в рулоні;
пакети фасувальні в асортименті;
пакети "банан" з вирубною ручкою.

Окреме значення мають пакети, призначені для упаковки продуктів харчування: круп, молочної продукції, свіжої випічки і інших. Для їх виготовлення застосовується тільки первинний поліетилен з обов'язковим дотриманням усіх санітарних норм. Розфасувавши в них свою продукцію, або пропонуючи покупцям для зручної упаковки тільки що придбаного товару, ви можете бути упевнені в їх безпеці і надійності.

Використання пакетів з логотипом є прекрасним іміджевим ходом, що перетворює функціональну упаковку на засіб ефективної зовнішньої реклами будь-якого діючого магазину або супермаркету, що тільки відкрився в місті. Але для цього пакет має бути не лише міцним, але і стійким до стирання і вицвітання зображення в процесі його активної експлуатації.

Пакети з логотипом в Рівному від D2

Компанія D2 використовує для виробництва поліетиленової упаковки сучасне високотехнологічне обладнання, що дає можливість створення пакетів з будь-якими параметрами: розміром, щільністю, максимальною вантажопідйомністю. Незмінними перевагами створення поліетиленових пакетів в Рівному є висока швидкість виготовлення, відмінна якість, і низька собівартість виробництва. Усі види пакетів виготовляються з полімерної сировини високої якості з використанням екологічно безпечних полімерних барвників. Наш цех повністю обладнаний усім необхідним, що дозволяє швидко і професійно проводити усі етапи виготовлення пакетів:

1. створення макету, підбор гами кольорів;
2. виготовлення кліше для флексодруку;
3. виробництво поліетиленової плівки високого або низького тиску методом екструзії;
4. нанесення логотипу або іншої корисної інформації;
5. нарізування поліетиленової плівки, формування пакету. 

Усі поліетиленові пакети з логотипом у Рівному, що виготовляються фахівцями нашої компанії, повністю відповідають усім наведеним вище вимогам. Ми виготовимо пакети із будь-якою кольоровою гамою. Зображення наноситься методом флексодруку з використанням сучасних швидковисихаючих фарб на водній або спиртовій основі. За звичай, для друку пакетів з логотипом використовується одночасно до чотирьох різних кольорів.

Ви можете замовити пакети з будь-якими технологічними параметрами, кількістю використовуваних при друці логотипу кольорів, необхідним накладом і терміном виконання замовлення. При цьому вигідною особливістю стане значне скорочення витрат на упаковку продукції завдяки її низькій собівартості.

Термін виготовлення і поставки пакетів з логотипом у Рівне - декілька тижнів.

Структура компании