Офіс, м. Львів – пакети банан і майка з логотипом

 Поліетиленова продукція ідеально підходить для упаковки та рекламування товарів. На сьогодні ні один магазин у Львові не може обійтись без пакетів із поліетилену. Як правило, при покупці товару споживач залишає пакет для господарських потреб і використовує його повторно. Це означає, що ваша реклама буде ефективною при мінімальних витратах, адже у будь-якому разі пакет потраплятиме на очі потенційному клієнтові.

Поліетиленові пакети Львів  Пакети майка з логотипом Львівзамовити поліетиленові пакети у Львові

Поліетиленові пакети Львів

Компанія D2 пропонує своїм клієнтам недорогі поліетиленові пакети, серед яких найбільш популярні у Львові пакети банан і майка. Виготовлена продукція відповідає усім стандартам якості та відрізняється надійністю. Замовляючи нашу поліетиленову продукцію можете бути впевненими, що вона допоможе вашій компанії зайняти свою нішу на ринку.

Пакети банан і майка зможуть:

• підвищити якість обслуговування;
• розширити коло клієнтів;
• зміцнити імідж вашої фірми.

Поліетиленові пакети виготовляють методом екструзії, використовуючи поліетилен високої і низької щільності. Для того щоб зробити пакет ще привабливішим на виробництві до поліетилену додають різні барвники. Компанія D2 випускає пакети практично будь-якого кольору.

Пакети банан і майка з логотипом Львів

Поліетиленові пакети окрім безпосереднього призначення виконують також рекламну функцію. Великі та малі підприємства вже давно зрозуміли ефективність пакетів у якості рекламних носіїв.

Поліетиленові пакети майка – дешевий та зручний варіант поліетиленової упаковки, він використовується для розміщення логотипу фірми. У Львові часто можна зустріти пакети майка виготовлені із поліетилену низької щільності. Вони відрізняються навіть зовнішнім виглядом, це пакети які шуршать. Незважаючи на невисоку товщину плівки на них теж можна наносити зображення.

Поліетиленові пакети банан – ідеально підходять для іміджевих заходів. Зображення на пакеті виглядає привабливо, не деформується під час використання. Перевагою пакетів банан є також зручні ручки.

Компанія D2 пропонує своїм клієнтам високоякісні пакети банан і майка з логотипом. Львів – адміністративний та культурний центр Західної України. У цьому місті дуже багато магазинів, туристичних крамничок, ринків, тому попит на поліетиленову продукцію з логотипом стабільно високий.

Замовлення пакетів у Львові

Ви можете замовити готові пакети із поліетилену або пакети із власним логотипом у компанії D2. Якщо вам потрібна недорога поліетиленова упаковка зверніть увагу на пакети типу «майка». За допомогою метода флексографії на них можна нанести логотип фірми або будь-яку інформацію про її діяльність. Це зробить пакет ще привабливішим в очах покупця.

Флексографія дозволяє нанести на пакет стійке зображення, адже фарби, які використовуються на виробництві дуже якісні. Вони не реагують на вплив навколишнього середовища, а також не втрачають яскравість.

Компанія D2 пропонує у Львові пакети майка та банан з логотипом за доступними цінами. Вартість поліетиленової продукції залежить від товщини плівки, обсягу замовлення, складності зображення. Точну ціну ви завжди можете дізнатись у менеджерів. Наша компанія реалізує поліетиленову упаковку по всій території України.

Структура компании