Офіс, м. Івано-Франківськ – пакети банан і майка з логотипом

 Компанія D2 пропонує мешканцям Івано-Франківська поєднати зручність, практичність, та рекламні можливості розміщення логотипів фірми на пакетах різних конструкцій. Ми виготовляємо великий асортимент пакетів з поліетилену для пакування різних видів товарів. Хітом продажу в Івано-Франківську є поліетиленові пакети банан і майка з логотипом.

Можливість контролювати увесь шлях створення різних типів цієї продукції, починаючи з розробки дизайну пакету із потрібним графічним зображенням, виробництва поліетиленової плівки, нанесення кольорового зображення на фірмову упаковку і закінчуючи формуванням пакетів, дозволяють нашій компанії гарантувати замовникам з Івано-Франківська безумовну якість продукції.

Пакети з логотипом Івано-Франківськ  Пакети майка з логотипом Івано-Франківськ  Пакети банан з логотипом Івано-Франківськ

Поліетиленові пакети в Івано-Франківську

Це стосується не тільки міцності поліетилену та зручності форми самого пакету. Чітке, помітне та естетично досконале зображення (логотип фірми, або інша рекламна інформація) може стати запорукою того, що фірму або компанію помітять та запам’ятають. Велика кількість покупців із товарами, розміщеними в «фірмовій» упаковці, в транспорті чи на вулиці розповсюджують корисну інформацію про товари та послуги конкретного виробника, який працює саме у Івано-Франківську. І це не буде виглядати як нав’язлива реклама.

Пакети банан і майка з логотипом виглядають ексклюзивно та естетично привабливо. Вони є зручною можливістю для покупця розмістити придбані покупки, а для продавця – розфасувати товари. Головною умовою гарного результату нашої компанії є висока якість поліетиленових пакетів в Івано-Франківську.

Для досягнення результату, який задовольнить замовників та користувачів, виробництво пакетів компанії D2 починається з виготовлення поліетиленової плівки. Для цього використовується сучасне обладнання, яке дозволяє виконувати екструзію із різноманітної сировини (поліетилен низького, високого тиску або їх спеціальні суміші). Кожен тип матеріалу має свої переваги та особливості. Поліетиленова плівка може бути жорсткішою або еластичнішою залежно від форми пакету, але його міцність буде однаково високою. Розмір та форма пакету може бути такою, якій надає перевагу замовник.

Друк пакетів з логотипом

Логотип та інша корисна інформація друкується на пакетах «майка» та «банан» за допомогою флексодруку. Цей спосіб нанесення зображення на будь-який матеріал має багато переваг перед іншими технологіями:

• малюнок або графічне зображення при такому методі друку завжди буде чітким та яскравим;
• дозволяє добиватися ідеального сполучення кольорових фрагментів зображення;
• навіть при невеликому розмірі надрукованого логотипу найменші деталі буде видно чітко та якісно;
• фарба наноситься дуже тонким шаром, що робить собівартість роботи нижчою при високому рівні якості.• обладнання має високу продуктивність, зображення наноситься дуже швидко. Тому закази виконуються якісно та вчасно.

Пакети банан і майка з логотипом Івано-Франківськ побачить у вигляді якісної фірмової або сувенірної продукції, яка зробить придбання товарів приємнішим. А рекламу перетворить на розповсюдження корисної інформації про послуги та продукцію фірм та підприємств. Поліетиленові пакети, які виробляє компанія D2, відрізняються високою довговічністю та естетичною привабливістю. Зображення на них не деформується навіть після багаторазового використання.

Замовляйте пакети банан і майка з логотипом в Івано-Франківську у компанії D2. 

Структура компании