Офіс, м. Тернопіль – поліетиленова упаковка

 Упаковка із поліетилену користується неабиякою популярністю. Цей матеріал вирізняється водонепроникністю, високою хімічною стійкістю, гнучкістю, малою проникністю для газів. Також важливо відзначити, що поліетиленова упаковка не впливає на властивості самого продукту, ідеально підходить для розфасовки харчових товарів. Поліетиленова продукція в залежності від виробника,а також від її призначення може мати різну товщину, колір, підвищену міцність та інші характеристики.

виробництво поліетиленової упаковки Тернопіль  Поліетиленова упаковка Тернопіль  замовити поліетиленову упаковку Тернопіль

Поліетиленова упаковка Тернопіль

 Упаковка із поліетилену значно спрощує торгівельні відносини між продавцем і споживачем. У Тернополі таку продукцію можна замовити у компанії D2.

Наша компанія випускає наступні види поліетиленової упаковки:

Поліетиленові мішки – виготовляють із поліетилену високого і низького тиску, а також із їх комбінацій. Найчастіше вони використовуються в торгівельній сфері, а також у господарстві. Мішки підходять для зберігання хлібобулочних виробів, напівфабрикатів. Також їх використовують для розфасовки круп та інших вагових товарів.

Вкладиші – найчастіше це додаткова упаковка, їх кладуть у бочки, коробки. Вкладиші захищають товар при транспортуванні, також їх можна використовувати для засолки овочів, для розфасовки продуктових товарів.

Чохли для одягу – дуже зручні аксесуари для зберігання одягу. Вони допомагають правильно організувати вільний простір у шафі, а також вберегти одяг від забруднення. Чохли не вбирають пилу та запаху, захищають шкіру та хутро від шкідників, підходять також для транспортування одягу.

Пакети для шин – використовуються для упаковки, а також транспортування шин. Пакети замовляють не тільки власники автомобілів, але й магазини запчастин. Виготовляють продукцію із поліетилену високої і низької щільності. Перевагами пакетів для шин є їх еластичність, герметичність, міцність. В основному для виробництва пакетів для шин використовують поліетилен низької щільності, оскільки він більш стійкий до механічних пошкоджень.

Сміттєві пакети – використовуються для зберігання харчових та не харчових відходів. Вони перешкоджають розповсюдження неприємного запаху, гарно тримають вологу, прості у використанні.
Поліетиленову плівку – відмінний пакувальний матеріал, може використовуватись для зберігання та упакування харчових продуктів.

Термозбіжну плівку – її особливістю можна назвати здатність скорочуватись під впливом певної температури. Це дозволяє щільно запакувати товар, завдяки тому, що плівка приймає його форму.

Стретч плівку – використовується для упаковки товарів на палетах. Після розтягнення плівка прагне повернутись в початкове положення, що дозволяє використовувати її у різних промислових галузях. 

Замовити поліетиленову упаковку в Тернополі

Поліетиленову упаковку в Тернополі ви можете замовити у компанії D2. Вартість товару залежить від таких характеристик як обсяг замовлення, товщина плівки, розміри продукції. Більш детальну інформацію ви можете дізнатись у представника нашої компанії. Ми здійснюємо доставку товару у Тернопіль, а також у інші міста України.

Структура компании