Офіс, м. Луцьк – виробництво поліетиленових пакетів

 Поліетиленові пакети останнім часом повністю підкорили собі ринок пакувальних товарів. Для того щоб зрозуміти затребуваність даного товару варто лише порахувати скільки пакетів використовує пересічний житель Луцька кожного дня. Частина пакетів викидається відразу після покупки, але більшість пакетів використовуються повторно.

виробництво поліетиленових пакетів Луцьк  Виробництво поліетиленових пакетів Луцьк

Поліетиленові пакети Луцьк

Поліетиленові пакети використовуються не тільки за прямим призначенням, але й у ролі рекламного інструменту. Використання пакетів дозволяє охопити найширшу аудиторію споживачів, адже ними користуються представники різних соціальних груп, незалежно від віку або статі.

Пакети із поліетилену додатково можуть містити логотип. Це істотно підвищує рівень продаж, адже покупці прихильно ставляться до якісного сервісу. Презентабельна упаковка товару викликає довіру споживача та сприймається ним як прояв турботи.

Виробництво поліетиленових пакетів Луцьк

Виготовлення пакетів із поліетилену дозволяє не тільки забезпечити клієнтів високоякісною пакувальною продукцією, але й допомогти їм прорекламувати фірму чи товар.

Виготовлення пакетів починається з підготовки гранул поліетилену. Далі їх перероблюють в поліетиленовий рукав методом екструзії. Це можливо завдяки використання спеціального обладнання. Машина-екструдер під впливом високих температур переробляє гранули в поліетиленову плівку. Залежно від технічного завдання плівка може бути кольоровою або ж залишатись білого кольору. Сучасне виробництво обов’язково має бути оснащене необхідним високотехнологічним обладнанням.

На поверхню пакету наноситься зображення, найчастіше логотип фірми. Високопродуктивні автомати виготовляють різні типи пакетів. Це можуть бути пакет «майка», «банан», фасувальні пакети та пакети з петлевою ручкою. Виробництво кожного типу поліетиленових пакетів має свої особливості. Так, наприклад, фасувальні пакети мають бути екологічно безпечними, крім того еластичними і міцними.

Компанія D2 у Луцьку пропонує своїм клієнтам виготовлення пакетів оптом під індивідуальне замовлення. Виробництво пакетів завжди розпочинається із узгодження дизайну макету продукції. Ми пропонуємо своїм клієнтам повний цикл послуг: розробку дизайну майбутніх пакетів, безпосередньо їх виготовлення, доставку. Наша компанія випускає будь-які обсяги продукції, незалежно від рівня складності.

Зображення на пакет наноситься за допомогою метода флексографії, що гарантує малюнку яскравість та довговічність. Завдяки флексографії на пакет можна нанести до 8 кольорів одночасно. Найбільш презентабельно зображення виглядає на пакеті «банан» та на пакеті з петлевою ручкою. Такі види пакетів найкраще підходять для розміщення рекламної інформації.

Вартість замовлення залежить від щільності поліетиленової плівки, обсягу партії, розмірів пакетів. Представники компанії D2 у Луцьку завжди готові надати вам фахову консультацію щодо придбання поліетиленової продукції. Допомога фахівця значно збереже ваш час та витрати в пошуку оптимального рішення. Компанія D2 здійснює доставку поліетиленової продукції у Луцьк, а також у інші міста України.

Структура компании