Виготовляємо поліетиленові пакети з логотипом на замовлення

Пакет - предмет, без якого не обходиться жоден похід до магазину. Друк на пакетах — це послуга, що дозволяє зробити зі звичайного пакувального виробу зручний та недорогий спосіб реклами бренду чи продукту, а також оригінальну упаковку для товару чи подарунку.

Для виготовлення поліетиленових пакетів ми використовуємо первинні матеріали найвищої якості. Це гарантує надійність та міцність продуктів, а забезпечує можливість використання пластикових мішків для різних цілей: від зберігання до транспортування товару.

Однією з головних переваг використання поліетиленових пакетів та інших пакувальних виробів є можливість нанесення на них логотипу чи іншої символіки бренду. Це допоможе підвищити впізнаваність компанії та просунути товари на ринку. Пластикові пакети мають високу міцність та стійкість до впливів різних факторів: від сонячного світла до хімічних речовин. Вони легко переносять більшу вагу в порівнянні з паперовими аналогами.

Види поліетиленових пакетів для замовлення

пакети на замовленняПропонуємо широкий вибір поліетиленових пакетів різної форми, розміру та кольору.

Поліетиленові пакети товщиною від 50 мкм - такі пакувальні вироби мають високий ступінь захисту від пошкоджень при транспортуванні та зберіганні товарів.

Подарункові пакети – упаковка, яка використовується для подарунків. Вони можуть бути виготовлені з різних матеріалів, найчастіше із глянсового поліетилену високого тиску. Такі пакети мають високий рівень естетичності та привабливості.

Пакети майка – вид пакувальної продукції, що має форму майки з ручками. Вони часто використовуються в торгових точках для зручності клієнтів під час перенесення куплених товарів.

Друк на пакетах проводиться на спеціальному високотехнологічному обладнанні, здатному виводити якісні та стійкі відбитки.

Замовляйте друк логотипів, написів, малюнків та іншої графічної інформації на пакетах нашого виробництва. Ми виконаємо друк будь-якої партії за вигідною ціною. За потреби допоможемо у підготовці макета.

Багато компаній давно використовують пакувальні вироби із символікою фірми, щоб привернути увагу потенційних клієнтів та підвищити впізнаваність бренду.

Послуги з нанесення логотипу або іншого зображення на поверхню поліетиленових пакетів  може бути реалізована різними способами:

Шовкографія – метод нанесення малюнка поверхню матеріалу через шаблон (шовк).

Флексографія – спосіб нанесення малюнка на поверхню матеріалу через фотополімерну форму.

На нашому виробництві ми надаємо перевагу флексографічному способу. Якісне нанесення логотипу або іншого зображення гарантується завдяки використанню сучасних технологій та професійних робітників.

Замовити пакети з логотипом

замовити пакети з логотипомМожемо виконати замовлення виробництва поліетиленових пакетів у будь-якій кількості оптовими партіями. Термін виготовлення залежить від складності макета, обраного способу нанесення малюнка та кількості замовлених пакувальних виробів.

Здійснюємо доставку готової партії фірмових пакетів з логотипом по Україні кур'єрським способом або через транспортні компанії. Для клієнтів, які не мають змоги забрати своє замовлення самостійно, ми пропонуємо послугу кур'єрської доставки.

У нашому портфоліо ви можете ознайомитись з прикладами робіт з виробництва поліетиленових пакетів для різних товарних груп: від продукції харчування до побуту хімії. Досвід роботи у галузі допомагає нам створювати унікальні дизайни для кожного клієнта. Готові відповісти на всі питання та надати додаткову інформацію про продукцію та послуги. Для замовлень пакетів з логотипом звертайтесь за контактами, вказаними на сайті.

Структура компании