Пакети з логотипом в Україні замовляють оптом

пакети з логотипом

Пакети з логотипом – це відмінний спосіб заявити про себе та свою компанію. Вони можуть бути використані для різних цілей, таких як:

транспортування товарів;

роздачу рекламних матеріалів;

подарунки клієнтам;

маркування продукції.

 Замовляючи пакети з логотипом оптом, ви можете заощадити значну суму грошей. У нас ви можете знайти широкий вибір пакетів різного розміру, матеріалу та дизайну. Ми пропонуємо їх виробництво та оперативну доставку по всій Україні.

Як виготовляються поліетиленові пакети з логотипом

Поліетиленові пакети з логотипом - це один з найпопулярніших видів фірмових пакувальних виробів. Вони використовуються для упаковки різних товарів, від продуктів харчування до одягу, є ефективним способом реклами.

Виготовлення поліетиленових пакетів з логотипом відбувається в кілька етапів.

виробництво пакетів з логотипом

Перший етап - це екструзія плівкового матеріалу. Для цьго використовується поліетилен, який є синтетичним матеріалом, що виготовляється з нафти. Поліетилен є безпечним і міцним матеріалом, який стійкий до впливу різних факторів навколишнього середовища.

Другий етап - це нанесення логотипу на плівковий матеріал. Логотип наноситься на рулони з плівкою за допомогою різних методів друку. Найпоширенішим та більш продуктивним методом вважається флексографічний друк. Флексодрук дозволяє наносити логотипи на пакети в автоматичному режимі, отримуючи фірмову пакувальну продукцію високої якості.

Третій етап - це виготовлення пакетів. Пакети формуються з поліетиленової плівки з використанням відповідних машин, залежно від різновиду виробів. Пакети з логотипом можуть бути різних форм і розмірів, а також мати різні ручки.

Поліетиленові пакети з логотипом - це ефективний і недорогий спосіб упаковки товарів і реклами. Вони широко використовуються в різних сферах діяльності, від торгівлі до логістики.

Переваги поліетиленових пакетів з логотипом:

ефективна упаковка товарів;

можливість використання власної реклами;

недорогий спосіб упаковки;

широкий вибір форм і розмірів;

стійкість до впливу різних факторів навколишнього середовища.

Як замовити поліетиленові пакети з логотипом

замовити пакети з логотипом оптом

На виготовленні упаковки спеціалізуються багато різних компаній, але рекомендуємо замовити ці фірмові пакувальні вироби саме у нас, тому що це буде більш вигідно та надійно. При замовленні пакетів необхідно вказати форму, розмір, кількість пакетів, а також логотип, який потрібно нанести на пакет.

Ось деякі з переваг замовлення пакетів з логотипом оптом у нас:

вигода в ціні;

широкий вибір під замовлення за узгодженим технічним замовленням;

оперативна доставка;

якісне виконання.

У якості додаткових переваг розміщення оптового замовлення саме у нас можна виділити наступне:

забезпечемо вам підвищення впізнаваність бренду;

допоможемо створити позитивне враження про вашу компанію;

ви отримаєте додатковий важливий фактор у завоюванні нових клієнтів.

Вартість поліетиленових пакетів з логотипом підраховується індивідуально, залежно від форми, розміру, обсягу пакетів у замовленні, а також способу нанесення друку логотипу. Замовляючи цю фірмову пакувальну продукцію у нас, ви можете розраховувати на привабливу вартість при оптовому замовленні (від 10 тисяч штук). Ми з радістю допоможемо вам вибрати пакети, які ідеально підходять для ваших потреб та погодимо усі нюанси виконання замовлення.

Правильний вибір виробника – це запорука успіху вашого бізнесу. Щоб він виглядав професійно і був успішним, замовляйте пакети з логотипом оптом у нас!

Структура компании